Bemutatkozik óvodánk

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eleifend mollis nulla nec condimentum. Ut metus velit, feugiat sit amet sem nec, pulvinar iaculis justo. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Ut fermentum ante sem, quis hendrerit metus ullamcorper quis. Nunc convallis tempor diam vitae dictum. Praesent ornare sem et odio laoreet consectetur. Etiam fringilla risus sed porttitor commodo.
Ut fermentum ante sem, quis hendrerit metus ullamcorper quis. Nunc convallis tempor diam vitae dictum. Praesent ornare sem et odio laoreet consectetur. Etiam fringilla risus sed porttitor commodo. Aenean eleifend mollis nulla nec condimentum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut metus velit, feugiat sit amet sem nec, pulvinar iaculis justo. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Óvodánk bemutatkozása

Óvodánkról

Rólunk

Miért a mi ovinkat válassza?

•    mert kertvárosi környezetben, jó levegőn egész nap játszhatnak nálunk a kicsi,
•    miközben szakképzett óvónőink és gyógypedagógusaink vezetésével fejlesztjük őket minden téren.
•    Jól felszerelt óvodánkban mind kint, mind bent rengeteg játék várja a kicsiket, hogy jó időben, rossz időben egyaránt tartalmasan teljenek a mindennapok.

Rólunk

Óvodánk bemutatkozása