óvodavezető ovodar@domain.hu +36 (1) 234-5678

CSOPORTOS FOGLALKOZÁSOK

Legnépszerűbb programok

Képes doboz szöveggel

Quisque consectetur, metus ac maximus dignissim, ipsum felis porta metus, accumsan efficitur metus dolor at orci. Praesent justo lorem, vehicula eu mi et, gravida condimentum ipsum. Mauris tincidunt elit eget interdum tristique.

Kombinált doboz

Mauris tincidunt elit eget interdum tristique. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent justo lorem, vehicula eu mi et, gravida condimentum ipsum.

Doboz képpel, szöveggel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent justo lorem, vehicula eu mi et, gravida condimentum ipsum. Mauris tincidunt elit eget interdum tristique.

Csoportjaink

Beiratkozáshoz

Születési anyakönyvi kivonat

Személyi igazolvány

Lakcím kártya

Kitöltött, aláírt beiratkozási nyomtatvány

Háziorvosi igazolás

Nyári szünet

Június - Júliusban összevont csoportokkal működünk!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eleifend mollis nulla nec condimentum. Ut metus velit, feugiat sit amet sem nec, pulvinar iaculis justo. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Ut fermentum ante sem, quis hendrerit metus ullamcorper quis. Nunc convallis tempor diam vitae dictum. Praesent ornare sem et odio laoreet consectetur. Etiam fringilla risus sed porttitor commodo.

Térítési díj befizetése

Minden hónap első munkanapján!

Minden hónap 10.-ig lehetséges, az óvodánk gazdasági irodájában, 8-12 óráig.

Térítési díj:
450 Ft / nap

Alapítványunk

Bankszámlaszám: 11332274-00000000-06257984
Adószám: 12533984-2-10

Célkitűzésünk: Az alapítvány célja a hátrányos helyzetű óvodás gyermekek segítése különböző programokon való részvételen, az óvodai élet színesebbé tétele különböző beltéri és kültéri mozgásfejlesztő eszközök beszerzésével, melyek lehetővé teszik az óvodáskorú gyermekek harmonikus mozgásfejlődését.

Alma úti tagóvoda

Napocska tagóvoda

Kovács úti tagóvoda

Beiratkozás

Felszerelés

Amit ez első napon hozz magaddal :)

Tisztasági csomag

Váltó ruha

Ágynemű

Mauris tincidunt elit eget interdum tristique.